22.8 C
Skopje, NM
30/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

“Ishte koha kur muzika ishte muzikë”, Aurela Gaçe me fjalë të mëdha për Adelina Ismailin

Aurela vlerësoi performancën që Adelina bënte vite më parë në skenë.

Aurela Gaçe është kthyer prapa në kohë për të kujtuar disa interpretime që Adelina Ismaili i kishte bërë vite më parë në skenë.

Teksa po shijonte një nga performancat e artistes, Aurela shkruan “Ishte koha kur muzika ishte muzikë”.

Ndërsa, shtoi se këtë që e bënte Adelina në skenë ishte të thyesh tabu, duke shprehur nostalgji për performancat e tilla të saj.

“Ishte koha kur Adelina Ismaili bënte show në skenën e festivalit të madh. Ehuaaaaa. Adelina Ismaili pra, kësaj i thonë të thyesh tabu… guximtaret i dua”, shkruan ajo.

Ndryshe, Adelina vitet e fundit është distancuar nga muzika, ndërsa është fokusuar në moderim. 

Related posts

“Burri ka hequr dorë” nga pozat provokuese në plazh, kush ia bën Ledina Çelos këto fotografi kaq të bukura?

Admin

Lori Hoxha zbulon frikën e saj më të madhe

Admin

Enca publikon sot këngën e re “Suavele”

Admin

Dhurata Dora dhe Noizy mbledhin më shumë se 7 milionë klikime me “Mi Amor”

Admin

Kejvina ndan imazhe me dukje elegante nga pushimet në Turqi

Admin

Rita Ora me video atraktive nga Abu Dhabi – bëhet pjesë e fushatës verore të “Vogue Arabia”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More