30.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Ish shoku i Britney Spears thotë se babai i saj nuk ka “dhembshuri” , ai donte të ishte prind vetëm kur ajo ishte një multi-milionere

Phillip thotë se Jamie ‘donte të ishte babai i Britney vetëm kur mbushi 26 vjeç dhe ishte një multi-milionere’.

“Kur ajo filloi të kishte probleme, ai hyri – por ai nuk kishte dhembshuri dhe thjesht nuk dukej se interesohej për mirëqenien e vajzës së tij”.

Phillip u takua me Spears në 2003 por filloi të punonte për të si një trajner personal në 2006.

Pozicioni, megjithatë, u shua shpejt, gjë që Phillip thotë se e lejoi atë të shihte se si marrëdhëniet e këngëtares me babanë e saj ishin të dorës së parë.

“Gjërat filluan të bëhen të pakëndshme kur roli im u kthye në një punë 24-orëshe. Unë isha stilist, isha kujdestare e fëmijëve, isha trainer, isha siguri, isha oficeri ndërlidhës i paparacëve – duke iu lutur që të mos bënin fotografi të saj”.

Sean gjithashtu pohoi se financat e Spears po kontrolloheshin para prishjes së vitit 2008 gjë që nxiti konservatorin, duke thënë: “Ishte çmenduri. Ata i morën kartat e kreditit, telefonin e saj madje asaj nuk iu dha as kodi i hyrjes në shtëpinë e saj”.

Related posts

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

Admin

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

Admin

Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Admin

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

Admin

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

Admin

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More