1.8 C
Skopje, NM
25/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Ish i fejuari i Britney Spears thotë se ai ka “goditur çmimin e parë” me fejesën e tyre

I fejuari i Britney Spears, ish e dashura e Sam Asgharit, Mayra Veronica ka ndarë emocionet e saj për çiftin e lumtur dhe se ndikuesja e fitnesit ka ‘goditur çmimin e parë’ me këngëtaren.

Britney Spears kohët e fundit u fejua me ndikuesin e fitnesit Sam Asghari – dhe ish e dashura e tij beson se ai ka “goditur çmimin e parë”.

Këngëtarja, 39 vjeç, me entuziazëm doli në Instagram në fillim të kësaj jave për të treguar unazën e saj të re të fejesës, dhënë asaj nga 27-vjeçari Sam.

Dhe pas lajmeve të tyre të jashtëzakonshme, partneri i mëparshëm i Samit, Mayra Veronica, i ka dërguar urimet më të mira çiftit.

Mayra tha për TMZ: “Ai më në fund goditi çmimin e parë! Ajo gjithashtu goditi çmimin e parë, megjithatë. Ai është jashtëzakonisht mbështetës, ai është një djalë vërtet, vërtet mbështetës, dhe pas gjithë asaj që ajo ka kaluar, kjo është ajo për të cilën ka nevojë.”

“Ndihem shumë e lumtur për ta. Mendoj se ajo është me djalin e duhur,” shtoi ajo.

“Hollywood, është kaq e vështirë të thuash, por ai është një djalë kaq simpatik, i ëmbël, sa unë me të vërtetë shpresoj kështu për hir të saj. Ajo ka kaluar mjaftueshëm.”

Mayra dhe ish i dashuri i saj ishin së bashku në vitin 2015 – një vit para se të takonte Britney në xhirimet e videoklipit të saj Slumber Party.

Britney dhe Sam filluan të takoheshin në vitin 2016 dhe u lidhën për herë të parë romantikisht gjatë xhirimeve për videon.

Ylli i popit ndau një video të ëmbël të saj duke treguar unazën e saj për 33.9 milion ndjekësit e saj në Instagram së bashku me titullin: “Nuk mund ta besoj”, me një mori emoji unazash.

Ajo dukej e tronditur dhe me ëmbëlsi i dha Sam një puthje kur ai tha: “Shikojeni atë, a ju pëlqen”.

Ajo shpejt bërtiti: “OMG, po!”

Sam gjithashtu ndau një imazh në llogarinë e tij të çiftit duke u puthur ndërsa këngëtarja mbajti gishtin e saj të fejesës pranë kamerës. Ai e ngarkoi postimin menjëherë pasi ngacmoi fansat se kishte “lajmin më të madh”.

Menaxheri i Samit, Brandon Cohen, ndau gjithashtu një deklaratë duke thënë se ai është “krenar që feston dhe konfirmon fejesën”.

Ai tha: “Çifti e bëri lidhjen e tyre të gjatë zyrtare sot dhe janë thellësisht të prekur nga mbështetja, përkushtimi dhe dashuria e shprehur ndaj tyre.”Brandon shtoi se unaza e re e bukur është projektuar nga argjendaria e qytetit të Nju Jorkut, Roman Malayev.

“Ai nuk mund të jetë më i lumtur të përfshihet dhe të bëjë këtë unazë unike,” vazhdoi Brandon.

Lajmi vjen pasi Britney kohët e fundit festoi një fitore ligjore në konservator që kontrollon jetën dhe karrierën e saj, pasi babai Jamie pranoi të japë dorëheqjen dhe u paraqit për t’i dhënë fund konservatorit.

Related posts

Martohet vajza e Paul Walker, Vin Diesel e përcjell në altar

Admin

Ende asnjë kallëzim penal për rastin! Ekspertët ligjorë tregojnë se çfarë mund të ndodhë me aktorin Alec Baldwin pas vrasjes aksidentale

Admin

Bora Zemani futet në Big Brother VIP, plotë emocione, puthje e përqafime në takimin me ish të dashurin Donald Veshaj

Admin

Kim Kardashian falënderon fansat për dashurinë e dhuruar edhe urimet për ditëlindjen e 41-të

Admin

Enca provokon nga Dubai, ekspozon gjoksin në dekoltenë e hapur

Admin

Adele kryeson top-listat me “Easy On Me”, shitjet më të larta në javën e parë për një këngë në pesë vjet

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com