18.5 C
Los Angeles
November 29, 2021
DailyNews – MK
Showbiz

Irkenc Hyka publikon bashkëpunimin me Andreas “Qaje”

Këngëtari dhe kompozitori i njohur shqiptar, Irkenc Hyka ka sjell projektin e ri muzikor.

Këtë herë artisti ka bashkuar forcat me Andreas, të cilët kanë publikuar këngën me titullin “Qaje.

Projekti erdhi i vizuelizuar edhe me videoklip që u realizua nga Valon Aziri.

Foto: Irkenc Hyka/YouTube

Për tekstin e këngës u kujdes Saia, muzika nga Irkenc, teksa miksimi dhe masterizimin nga JoJo.

Projekti i dyshes tashmë gjendjet në kanalin zyrtar në YouTube.

Ndërkohë, kujtojmë që krahas projekteve të tij, Irkenc njihet edhe për bashkëpunime me artist të ndryshme të estradës.

Related posts

Rita Ora shkëlqen përkrah të dashurit në tapetin e kuq të MTV Europe Music Awards 2021

admin

Nuk ka qenë gjithmonë njësoj, stili i mbretëreshës Elisabeth vite më parë do t’ju habisë

admin

Don Xhoni dhe Loredana publikojnë këngën e re “Gjuj për to”

admin