9.8 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Irina Shayk shkëlqen me veshjen në New York City

Ajo dukej me plot stil derisa u pa në New York City.

Bukuroshja ruse vendosi një dukje me stil ndërsa vraponte për të kryer punë të saj.

Irina Shayk kishte veshur me një xhaketë të gjelbër gëlqereje mbi një fustan të shkurtër të zi.

Fustani i saj i hollë përqafonte çdo pjesë të trupit të saj derisa ngacmoi imagjinatën me dekolte të hapur.

Duke i veshur gjërat pak, Irina shtoi një gjerdan dhe një unazë të trashë. Ndërkohë, ajo i dha dukjes një kthesë me një palë çizme të zeza luftarake.

Ajo i kombinoi aksesorët e saj me një çantë e cila ishte plotësues perfekt i xhaketës së saj.

Duke lënë flokët e saj brune të varen gjatë dhe të qetë, Shayk kishte pjesën tjetër të fytyrës së saj fotogjenike të fshehur pas një maske dhe syze dielli trekëndësh.

Related posts

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

Mirsa Kërçeli publikon këngën e “Haver”

Admin

Arta Nitaj vjen me poza të reja joshëse para pasqyrës, thekson format në veshjen plot stil

Admin

“Cold Heart” e Dua Lipës dhe Elton John renditet e para në Britani të Madhe

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com