9.8 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Irina Shayk nuk njihet pas ndryshimit drastik në pamje

Irina habiti me dukjen në videon e fundit.

Irina Shayk është një prej modeleve më të njohura dhe të suksesshme në botë.

Së fundi, bukuroshja ka ndarë me ndjekësit një video, gjatë përgatitjes për një fotosesion, ku u shfaq krejtësisht ndryshe.

Kjo për faktin se ajo u shfaq me flokë të verdha, teksa edhe grimin dhe veshjen ia kishte kombinuar flokëve.

Në mbishkrimin që ia la videos, Irina bëri të ditur se ky fotosesion po realizohet në kuadër të “Vogue Russia”.

Related posts

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

Mirsa Kërçeli publikon këngën e “Haver”

Admin

Arta Nitaj vjen me poza të reja joshëse para pasqyrës, thekson format në veshjen plot stil

Admin

“Cold Heart” e Dua Lipës dhe Elton John renditet e para në Britani të Madhe

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com