24.8 C
Skopje, NM
25/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Irina Shayk merr vëmendje me foton që postoi nga prapaskenat e sfilatës

Irina duket provokuese e veshur në të brendshme rozë.

Irina Shayk është një ndër emrat më të komentuar të fushës së modës, e cila njihet për linjat perfekte trupore.

Ajo u fotografua e veshur me të brendshme rozë, me çorape të gjata dhe flokët i kishte lidhur gërsheta.

Këtë imazh, bukuroshja e realizoi gjatë prapaskenave të sfilatës së “Savage X Fenty”, të realizuar nga Rihanna.

Irina është modelja që ka shkelur në pasarelat më të njohura nga e gjithë bota dhe është imazh i brendeve të njohura.

Related posts

Tayna ndan videon joshëse nga prapaskenat e klipit të ri muzikor

Lea Musliju

Linda Halimi ndan sekuenca nga kënga e re “Amin”

Lea Musliju

Edona Llalloshi me interpretim mahnitës me piano të hitit “Çka ka zogu”

Lea Musliju

Justin dhe Hailey takojnë presidentin francez Emmanuel Macron

Lea Musliju

Chris Brown është nën hetim për abuzim të dhunshëm fizik

Lea Musliju

Ardian Bujupi ndan pamje nga prapaskenat e klipit muzikor

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More