26.8 C
Skopje, NM
28/09/2021
DailyNews.mk
Uncategorized

Iku vera, bëhuni gati për këtë sezon


Vera po ikën, mirëpo kemi kujtimet që do na mbajnë ngrohtë në stinën e vjeshtës qe është në prag.

E vërtetë  që vera është stina kur ndjeheni se keni energjinë e gjithë botës për tu dukur bukur, mirëpo edhe gjatë vjeshtës mund të bëni kombinime të tilla që të ktheni kokat teksa ecni me nxitim nëpër rrugë.

Nga nuanca të ftohta blu deri në neutrale të ngrohta dhe komode, do të keni shumë zgjedhje nga ngjyrat më të freskëta të vjeshtës.

Por nuk duhet të fiksoheni vetëm pas një ngjyre! Mos kini frikë të provoni kombinimet më të bukura të ngjyrave të sezonit, madje edhe në zyrë!

Trench Coat Outfit For Spring #trench #trenchcoat #womanfashion #fashionactivation #fashiontrends
Beige fall outfit

Related posts

Gati dy mijë qytetarë kanë nënshkruar peticionin për zgjidhjen e problemit me qentë e pastrehë në Gostivar

Admin

Apel për kumanovarët që akoma nuk janë regjistruar

Admin

Mickovski nuk pret fitore në Shkup

Admin

South Korea designates arriving Afghans as ‘persons of special merit’

Admin

23,845 active cases with covid in Kosovo

Admin

Vucic receives invitation to attend enthronement of Metropolitan Joanikije in Montenegro

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com