15.8 C
Skopje, NM
13/06/2021
DailyNews.mk
Moda

I njëjti fustan por mund ta vishni në 4 mënyra të ndryshme, stilistja që bën “mrekulli”

Stilistja Oyinda Akinfenwa nga Nigeria ka marrë vëmendjen e shumë personave, pasi krijon fustane të mrekullueshme të cilat mund të vishen në mënyra të ndryshme për t’iu përshtatur gjendjes suaj shpirtërore apo edhe ambientit ku do shkoni.

Kohët e fundit, ajo postoi në rrjetet sociale një fustan jeshil smerald, i cili mund të stilohet në 4 mënyra. “Kur po përpiqem që të krijoj fustane si ky, ndonjëherë më duhen javë të tëra që të krijoj diçka, por herë të tjera më nevojiten vetëm disa ditë”, ka thënë për “Bored Panda”, Oyinda e cila drejton markën e saj “Janore”.

Për më tepër shikoni fotot e mëposhtme dhe me të vërtetë do të ngelni pa fjalë. Kjo për faktin se ju nevojitet vetëm një fustan që të dukeni disa herë ndryshe teksa e vishni. I njëjti fustan mund të vishet në 3 mënyra ose më shumë, e ju gjithmonë do të dukeni elegantë dhe në modë.

Related posts

Çantat dhe çizmet më të bukura për stinën e vjeshtës

Lea Musliju

Moda e pandemisë: Ky fustan është zgjidhja e problemit për ato që e harrojnë maskën në shtëpi

Lea Musliju

Historia prapa gjerdanit të artë të Kate Middleton

Lea Musliju

Djema, këto veshje për vjeshtë duhet t’i keni me patjetër!

Lea Musliju

10 ide se si ta kombinoni xhaketën tuaj të lëkures këtë vjeshtë

Lea Musliju

Ky është fustani më i shtrenjtë që ka krijuar Drenusha Xharra!

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More