22.8 C
Skopje, NM
30/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

I dashuri i Katie Price, Carl Woods e lut atë që t’i ndalojë operacionet

I dashuri i Katie Price, Carl Woods i drejtohet asaj duke i thënë se mund të duket shumë plastik.

Carl Woods i dashuri i Katie Price, e ka lutur atë që të ndalojë operacionet e tepërta, por ajo u përgjigj me këmbëngulje “Jo”, shkruan The Sun.

Ish ylli i Love Island, Carl, ka insistuar në një intervistë duke thënë se e dashura duhet të “plaket me hijeshi” duke këmbëngulur se “Mund të duket shumë plastike”.


Por, duke folur për revistën OK, ylli televiziv 42-vjeçar tha se po refuzonte të pranonte faktin se po plaket.

“Carl më pëlqen si jam, por unë thashë se do të vazhdoj të bëj disa ndërhyrje përgjatë viteve.”

Carl i cili u takua me Price në janar dhe filloi të dilte me të gjashtë muaj më vonë, tha: “Unë mendoj se Katie duhet të plaket hijshëm”.

Related posts

“Burri ka hequr dorë” nga pozat provokuese në plazh, kush ia bën Ledina Çelos këto fotografi kaq të bukura?

Admin

Lori Hoxha zbulon frikën e saj më të madhe

Admin

Enca publikon sot këngën e re “Suavele”

Admin

Dhurata Dora dhe Noizy mbledhin më shumë se 7 milionë klikime me “Mi Amor”

Admin

Kejvina ndan imazhe me dukje elegante nga pushimet në Turqi

Admin

Rita Ora me video atraktive nga Abu Dhabi – bëhet pjesë e fushatës verore të “Vogue Arabia”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More