30.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Maqedoni

Hoxha: Grafa etnike do të bëhet

Shkup, 16 korrik – Ministri i Bujqësisë, njëherit edhe sekretari gjeneral i Lëvizjes Besa Arjanit Hoxha në “Kanal 5” ka folur rreth situatës politike dhe për sferën e bujqësisë.

I pyetur nga gazetarja për premtimin e Lëvizjes Besa, për grafën etnike, Hoxha ka deklaruar se kjo gjë do të realizohet dhe nuk ka “fërkime” brenda koalicionit në lidhje me këtë çështje.

“Premtimi jonë për grafën etnike do të realizohet, nuk kemi ndonjë përplasje për këtë çështje me partnerin e koalicionit”, deklaroi Hoxha.

Related posts

Një autobus i Kosovës është përmbysur afër Sllavonski Brod, dhjetë perona kanë humbur jetën

Admin

Në vendkalimet kufitare Tabanoc dhe Bogorodicë pritet deri 45 minuta

Admin

Promovimi i aktiviteteve verore në natyrë në Qendrën e skijimit “Kodra e Diellit”

Admin

Taksë për ruajtjen e bletëve në Maqedoni

Admin

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Admin

Në Vranjë janë vaksinuar 12 mijë shtetas të Maqedonisë

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More