8.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Ekonomi Maqedoni Përzgjedhjе nga redaktori

HOXHA: Do të ketë reforma në Bujqësi, do të përfitojnë të gjithë bujqit!

I ftuar në Klan Macedonia, Ministri i Bujqësisë Arjanit Hoxha nga Lëvizja BESA theksoi se sektori i Bujqësisë do të ketë reforma rrënjësore që përfitues do të jenë të gjithë bujqit.

Hoxha theksoi se bujqësia ka shumë probleme dhe se shpresojmë që të zgjidhim të gjitha një e nga një, duke qenë i hapur për gjithëse
cilin dhe duke vizituar çdokënd e ndihmuar ato.

Ministri Hoxha gjithashtu ka deklaruar se ai si ministër nuk bën ndasi fetare dhe etnike, por i konsideron të gjithë qytetarët si të barabartë.

Related posts

Ganiu: Që nga 2005 e këtej në Çair është investuar 5 milionë euro në infrastrukturë nëntokësore

Admin

Blerim Bexheti: Jo vetëm Shkupi, po as Qeveria nuk bëhet pa shqiptarët

Admin

Shkupi dhe Kumanova me më shumë raste aktive me coronavirus

Admin

Filipçe: Të rinjtë janë pasuria jonë më e madhe

Admin

Boçvarski dhe Nuredini premtojnë përkrahje të projekteve nga program ii Bejtës

Admin

Shilegov: Këto katër vite në Shkup nuk ka patur rrahje nëpër shkolla dhe autobusë

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com