DailyNews.mk
Moda

Historia prapa gjerdanit të artë të Kate Middleton

Kur bëhet fjalë për stilin mbretëror, nëse gërmon pak më thellë, shpesh ka një histori pas zgjedhjeve të modës së Kate dhe Meghan.

Gjatë një vizite të fundit të distancuar shoqërore në Battersea Park, Dukesha e Kembrixhit kombinoi pamjen e saj me një gjerdan të ri.

Por, siç vërehet nga fansat mbretërorë, zinxhiri prej ari të hollë në të vërtetë mban tre varëse rrethore, secila e vulosur me inicialet e secilit prej tre fëmijëve të saj, G, C dhe L.

Gjerdani i bukur iu dhurua mbretëreshës nga marka e stolive All The Falling Stars, i cili shkroi në një postim në Instagram: “Një version special i personalizuar i këtij gjerdani i ishte dhuruar dukeshës së Kembrixhit në një nga vizitat e saj zyrtare në Galway në fillim të këtij viti, me inicialet e fëmijëve të saj të stampuar në secilin rreth”.

Dukesha vizitoi Galway në mars të këtij viti, kur kishte më pak kufizime të coronavirusit. Si rezultat i pandemisë, familjes mbretërore iu desh të anulonte plotësisht orarin e tyre zyrtar, por William dhe Kate në veçanti kanë qenë duke vizituar punëtorë kryesorë dhe ata që ndihmojnë të tjerët gjatë kësaj kohe të vështirë, kur ishte e sigurt për ta bërë këtë.

Related posts

Çantat dhe çizmet më të bukura për stinën e vjeshtës

Lea Musliju

Moda e pandemisë: Ky fustan është zgjidhja e problemit për ato që e harrojnë maskën në shtëpi

Lea Musliju

Djema, këto veshje për vjeshtë duhet t’i keni me patjetër!

Lea Musliju

10 ide se si ta kombinoni xhaketën tuaj të lëkures këtë vjeshtë

Lea Musliju

Ky është fustani më i shtrenjtë që ka krijuar Drenusha Xharra!

Lea Musliju

Lori Hoxha sjellë një kombinim fantastik për stinën e re

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More