30.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Heidi Lushtaku ndan videon ku tregon aftësitë në Kickboxing

Modelja shqiptare ka pozuar për kamerën.

Modelja e njohur shqiptare, Heidi Lushtaku, njihet për profesionalizmin andaj shpesh e shohim duke pozuar para aparateve profesional.

Heidi tash e një kohë po zhvillon karrierën si modele në Zvicër, ndërsa ka pozuar për marka të njohura.

Ajo së fundi pozoi për kamerën ndonëse kësaj here ajo erdhi më ndryshe ku shihej duke bërë Kickboxing me trajnerin e saj personal.

Heidi u shfaq mjaft energjike në video teksa ishte e veshur me rroba fitnesi të cilat i theksonin linjat trupore mjaft shumë.

Related posts

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

Admin

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

Admin

Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Admin

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

Admin

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

Admin

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More