5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Halle Berry tregon mënyrën e preferuar për të qëndruar në formë

Halle Berry po kalon të dielën duke bërë palestër.

Aktorja 54-vjeçare shkoi në Instagram të dielën duke ndarë disa fotografi të saj duke goditur një ‘thes’ boksi, shkruan Daily Mail.

Ajo gjithashtu zbuloi se boksi është mënyra e saj ‘e preferuar’ për të qëndruar në formë, ndërsa tregon trupin e saj të tonifikuar.

“Unë dëgjova se është Dita e Fitnesit”, tha Berry, ndërsa postonte dy figura doreza boksi në mbishkrimin e saj, ndërsa kishte veshur pantallona të zeza të zgjatura, këpucë të zeza, një majë që ekspozonte barkun e saj të tonifikuar dhe dorezat e boksit.

‘Kjo është mënyra ime e preferuar për të qëndruar në formë. Çfarë është e juaja? ‘ ajo shtoi në postimin e saj.

Aktorja gjithashtu iu përgjigj një komenti në lidhje me debutimin e saj si regjisore me “Bruised”, dhe kur fansat mund të presin ta shohin atë.

Related posts

Kim Kardashian feston ditëlindjen e 41-të, familjarët e urojnë me fotografi të vjetra

Admin

“Mbarova mbas teje”/ Fifi i këndon Granitit, banorët brohorasin

Admin

Wanda Nara pranon se ka tradhtuar në të kaluarën

Admin

Ekipi i Dua Lipës do të ndihmojë në përzgjedhjen e këngëtarit për të përfaqësuar Mbretërinë e Bashkuar në “Eurovision 2022”

Admin

“Familjen time e ruaj vetë nga bushtrat” – Wanda ribashkohet me Icardin

Admin

Arbenita Ismajli duket në formë të mrekullueshme në pozat e reja e veshur në të zeza

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com