-1.2 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Hailey Bieber pozon me pallto 9,450 dollarë

Modelja është duke qëndruar në Francë me bashkëshortin e tij Justin dhe po ndanë edhe postime në Instagram.

Dhe të mërkurën modelja postoi imazhe me stil të viteve 1970 ndërsa kishte veshur pallton e saj të prej 9,450 dollarë të markës Bottega Veneta.

Postimi i fundit vjen një ditë pasi Hailey ngacmoi 34.2 milion fansat dhe ndjekësit e saj me një pamje të ngjashme ku ajo ekspozoi belin e saj të tonifikuar dhe të nxirë.

Ajo gjithashtu veshi pallton prej lëkure prej qingji të gjatë me të cilën ka pozuar në fund të vitit të kaluar.

Duke i shtuar kësaj dukje, Hailey mbante syze dielli të bardha dhe atlete të bardha dhe portokalli dhe flokët e saj bjonde të gjata, të drejta të ndara në mes.

Më herët të mërkurën, vajza e aktorit Stephen Baldwin dhe mbesa e Alec Baldwin, ndau një foto të adhurueshme të saj të me qenin e dashur Oscar.

Vendasit në Arizona dukeshin të ishin shtrirë përsëri në një shtrat me kafshën shtëpiake, me sa duket një maltej Yorkie, me kokat e tyre mbështetur njëri-tjetrit.

Padyshim, Hailey e kishte mendjen tek burri i saj kur postoi një foto të çiftit duke ndarë një përqafim të pasionuar.

Related posts

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Melodia”, derisa sjell edhe një video me lëvizje provokuese

Admin

Bebe Rexha merr vëmendje duke ekspozuar linjat trupore në kostumin me dekolte të hapur

Admin

Fero sjell këngën e re “Bella” me protagoniste në klip bashkëshorten Arbenita Ismajlin

Admin

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Admin

A do ta veshë Paris Hilton Valentino në ditën e saj të dasmës?

Admin

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com