5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Hailey Bieber merr vëmendje me dukjen, në një dalje publike me shoqen e saj

Modelja e njohur është kthyer në New York pas disa ditëve qëndrimi në Los Angeles.

24-vjeçare u pa duke shijuar një ditë me dëborë në New York City ndërsa doli në drekë me shoqen e saj më të mirë Justine Skye.

Hailey dukej shumë komode në veshjen e saj, e cila u pa se ishte gati të darkonte  përpara se të bënte një blerje të vogël.

Palltoja prej pelushi ngjyrë kafe e Hailey dukej e butë teksa shihej se e mbronte nga i ftohti, dukjes së saj i kishte kombinuar edhe një shall të gjatë me ngjyrë të kaltër, xhinse dhe një palë atlete me ngjyrë të bardhë. Bashkëshortja e Justin Bieber mbante në dorë një çantë dhe maskën mbrojtëse nga koronavirusi.

Ndërsa, shoqja e saj u pa veshur me veshje  dimri me ngjyrë të zezë, teksa mbante edhe syze po ashtu kishte marrë masa mbrojtëse ndaj Covid-19.

Related posts

Kim Kardashian feston ditëlindjen e 41-të, familjarët e urojnë me fotografi të vjetra

Admin

“Mbarova mbas teje”/ Fifi i këndon Granitit, banorët brohorasin

Admin

Wanda Nara pranon se ka tradhtuar në të kaluarën

Admin

Ekipi i Dua Lipës do të ndihmojë në përzgjedhjen e këngëtarit për të përfaqësuar Mbretërinë e Bashkuar në “Eurovision 2022”

Admin

“Familjen time e ruaj vetë nga bushtrat” – Wanda ribashkohet me Icardin

Admin

Arbenita Ismajli duket në formë të mrekullueshme në pozat e reja e veshur në të zeza

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com