12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Hailey Bieber flet për dashurinë, famën dhe urrejtjen që mori në rrjete sociale

Hailey Bieber ka folur për famën që e bëri të ndihej keq.

Diku në Los Anxhelos, Hailey Bieber është strehuar në një karrige të bardhë para një zjarri. Shoku i saj i vogël Oscar, një Yorkie bionde, dhuratë e Krishtlindjes nga burri i saj, është vetë e strehuar në prehrin e saj, shkruan Elle.

Sigurisht, ajo për të cilën Hailey njihet më gjerësisht është se ajo është gruaja e Justin Bieber.


Çifti u martua privatisht në një gjykatë të New York-ut në Shtator 2018. “Justin ishte në një fazë të jetës së tij ku ai mund të merrte vendime si, ‘Unë kam mbaruar me vajza, dhe kam mbaruar me marrëzi”, thotë Hailey. “Ne ishim miq së pari për një kohë vërtet të gjatë para se të kishte ndonjë gjë romantike mes nesh”.

“Dua të them, u martova kur isha 21 vjeç, dy muaj para se të bëhesha 22 vjeç, e cila është çmendurisht e re. Dhe tingëllon gati qesharake kur e thua me zë të lartë. Megjithëse mendoj për dikë si unë dhe dikë si Justin, është ndryshe. Ne kemi parë shumë për moshën tonë. Të dy kemi jetuar aq sa duhet për të ditur se kjo është ajo që dëshironim”, shtoi Hailey.

Si gruaja e Justin Bieber, nuk u desh shumë që Hailey të gjendej në krye të mediave.

“Në fillim të martesës sonë, thjesht doja të fshihesha. Isha si: ‘Nuk dua njerëz të dinë se çfarë po bëj. Isha si: A nuk mund të ketë anonimitet? A mund ta kem përsëri ndonjë gjë?”.

Në një moment, rreth një vit më parë, të sharat u bënë aq akute saqë ajo vendosi të ndalte për një kohë të pacaktuar komentet publike në Instagramin e saj. Sot, vetëm njerëzit që ajo ndjek mund të komentojnë në fotot e saj.

“Mbaj mend që dikush më tha që ndalja e komenteve të publikut vërtet e zvogëlon famën tënde. Dhe unë thashë,” Nuk më intereson aspak për famën! Njerëzit po më terrorizojnë. Fama, përkushtimi. Nuk më intereson!”, përfundoi Hailey.

Related posts

Dua Lipa shfaqet e veshur me shumë stil teksa shijon një mbrëmje argëtuese me miqtë

Admin

Këngëtarët që votuan në zgjedhjet lokale

Admin

Xhensila Myrtezaj me rrëfim personal, derisa u bën thirrje femrave për kontrolle në muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit

Admin

“Çfarë thonë sondazhet”, Ana Kabashi mahnit me dukjen në pozat e reja

Admin

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

Admin

Dita e zgjedhjeve, si u dukën bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com