19.8 C
Skopje, NM
21/06/2021
DailyNews.mk
Шоубиз

Гвинет Палтроу и Кејт Хадсон разговараат за најлошите бакнежи на екранот

Тие се пријателки со многу заеднички работи – успешна филмска кариера, славни мајки и просперитетни лични брендови.

Гвинет Палтроу (48) и Кејт Хадсон (41) се забавуваа присетувајќи на некои од главните машки протагонисти со кои глумеле, а ова се случуваше за време на подкастот „Гуп“ на Гвинет во вторникот.

Кога Палтроу ја праша sвездата на „Војна на невести“, кој е нејзиниот најдобар бакнувач на екранот, Хадсон наместо тоа се присети на најлошиот.

„Искрено, чувствувам дека не сум ги имала најдобрите бакнувачи “, рече Кејт. Требаше да имам подобри.“

И веднаш потоа го спомна Метју Меконахи, со кого глумеше и во „Fool’s Gold“ во 2008 година и во How To Lose A Guy In 10 Days (Како да се изгубиш момче за 10 дена“) во 2003 година.

„Секојпат кога го бакнував Меконахи, изгледаше како нешто да се случува, како да има некој ветер,“ забележа Хадсон.

Гвинет, од своја страна, се прашуваше дали бакнежот со некој актер со кој си работел многу пати се чувствувал повеќе како „братска енергија“, како што таа чувствувала за колегата од „Марвел“ актерот Роберт Дауни Јуниор.

„Кога го бакнав Роберт, си реков: Ова е буквално како да го бакнувам брат ми,“ се присети Палтроу.

Related posts

Марија Шарапова се сврши со британскиот милионер Александар Гилкс

Lea Musliju

Џорџ Клуни вели дека Том Круз не претерал со реакцијата за прекршување на Ковид протоколите

Lea Musliju

Џенифер Лопез со настап на Новогодишната вечер

Lea Musliju

Карди Би носи долна облека во видео за 29. роденден на сопругот Офсет

Lea Musliju

Ријана го промовира новиот производ од брендот „Фенти бјути“

Lea Musliju

Џорџ Клуни: Ова беше грозна година, но ќе излеземе посилни и подобри

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More