10.8 C
Skopje, NM
15/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Gresa publikon momentin romantik me Lyrican Son

Bashkëshortja e Lyrical Son, Gresa Krasniqi, është aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Edhe ajo ndiqet nga një numër jo i vogël i njerëzve.

Fotot krah bashkëshortit të saj janë të shumta dhe së fundmi Gresa e ka ndarë edhe një moment romantik.

Dyshja duken shumë të dashuruar dhe këtë fakt këtë e kanë dëshmuar shumë herë.

Related posts

Dua Lipa dhe Awrad Hadid festojnë dy vjetorin e lidhjes

Lea Musliju

Granit Xhaka prezanton ndryshimin e ri të flokëve dhe reagimi i Leonitës është epik

Lea Musliju

Prezantuesi i njohur televiziv pretendon të shesë rezidencën e tij pasi aludohet se brenda saj ka fantazma

Lea Musliju

A e keni ditur se politikani i njohur kosovar është vëllai i Albërie Hadërgjonaj?

Lea Musliju

Rita Ora merr gjithë vëmendjen derisa del për shëtitje me veshje sportive në Los Angeles

Lea Musliju

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck ribashkohen në Los Angeles pasi këngëtarja u kthye nga Miami

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More