22 C
Los Angeles
November 28, 2021
DailyNews – MK
Showbiz

Graniti për Fifin në Big Brother VIP: I qëndrova afër një personi me probleme mentale

Spektakli i së martës në kuadër të Big Brother VIP ka ngjallur diskutime të shumta te banorët.

Në studio ka qenë prezent edhe ish-futbollisti nga Prishtina, Granit Cana, si i eliminuari i mbrëmjes të së premtes.

Ky i fundit ka folur mbi arsyet që mund të kenë çuar në eliminimin e tij si dhe lojës së shumëpërfolur me këngëtaren Fifi.

Për këtë të fundit është shprehur se ka marrë kritika për shkak se ka zgjedhur t’i jetë afër në momentet e vështira të gjendjes emocionale.

https://www.facebook.com/bbalb/videos/1016731032392274

“Graniti është kritikuar, por ai zgjodhi t’i qëndronte afër një personi që ka thënë se ka pa probleme mentale, ku edhe e kemi parë që asaj i ka dalur gjak nga hundët dhe goja”, ka thënë ndër të tjerash Graniti përgjatë emisionit.

Në momentin që prezantuesja ka bërë lidhjen e saj direkte me shtëpinë, Graniti ka shfrytëzuar rastin që t’i përshëndesë banorët dhe në veçanti miken e tij, Fifin.

Related posts

Charlotte dhe Louis duhet të gjejnë nga një punë, pse princi George është i përjashtuar nga ky rregull?

admin

Me plot stil e në formë të mirë, Elita Rudi merr vëmendje në setin e ri fotografik

admin

Reagimet e artistëve shqiptarë për fitoren e Përparim Ramës në Prishtinë

admin