5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Granit Musa nënshkruan kontratë profesionale me Llapin

Klubi i Llapit kanë bërë të ditur përmes një postimi llogarinë e tyrel “facebook” se Granit Musa ka kaluar në ekipin e parë.

Mbrojtësi i krahut të djathtë, 18 vjeçari, Granit Musa nënshkruan kontratë profesionale me Llapin.

“Llapi ka arritur të ‘blindoj’ me kontratë 4 vjeçare futbollistin llapjan të krahut të djathtë, Granit Musa”, shkruan pos tjerash.

Përveç pozicionit të mbrojtësit të djathtë, Musa mund të luaj edhe si sulmues i djathtë.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com