-1.2 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Granit dhe Leonita Xhaka prindër për herë të dytë, zbulohet gjinia e fëmijës

Bashkëshortja e futbollistit të njohur është në pritje të fëmijës.

Leonita Xhaka dhe Granit Xhaka do të bëhen prindër për herë të dytë.

Çifti i komentuar i estradës shqiptare e bën të ditur përmes postimeve në rrjete sociale.

Ishte, Leonita ajo e cila publikoi disa torte të vogla të cilat ishin dhuratë në mbishkrimin se fëmija i dytë është vajzë.

Ndryshe, Granit dhe Lenonita janë prindë edhe të një vajza, Ayana.

Related posts

Melinda Ademi paralajmëron këngën e re “Melodia”, derisa sjell edhe një video me lëvizje provokuese

Admin

Bebe Rexha merr vëmendje duke ekspozuar linjat trupore në kostumin me dekolte të hapur

Admin

Fero sjell këngën e re “Bella” me protagoniste në klip bashkëshorten Arbenita Ismajlin

Admin

Morena Taraku transformohet në personazhin e Chun-Li për festën e Halloween

Admin

A do ta veshë Paris Hilton Valentino në ditën e saj të dasmës?

Admin

“Ishin shumë emocione të bukura”, Bora Zemani flet për ndjesitë e puthjes së jashtëzakonshme me Donaldin

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com