5.8 C
Skopje, NM
22/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Gjysmë e zhveshur nga dhoma e përgatitjes, Rita pozon me stil të veçantë të flokëve

Rita sjell pamje nga e eventi që ishte me të dashurin.

Rita Ora tashmë është konfirmuar se është në lidhje dashurie me regjisorin australian Taika Waititi, me të cilin po shihet shpesh bashkë.

Dyshja së fundi ishin në eventin “RuPaul’s Drage Race Down Under”, ku pavarësisht se tentuan t’i iknin paparacëve u fotografuan bashkë.

Në këtë ndejë, këngëtarja zgjodhi një kostum unik dhe po ashtu bëri edhe një stil të flokëve unin, ndërsa postoi disa fotografi nga kjo paraqitje.

Rita shihej në dhomën e përgatitjes, teksa ishte mbështjellur vetëm me peshqir, ndërsa postoi edhe pamje nga eventi ku ishin.

Por, edhe kësaj radhe, artistja nuk ndau asnjë fotografi me Taika Waititin, me të cilin ka disa vite diferencë.

Artistja, së fundi ka dhuruar performancë të mahnitshme për “Amazon Music UK” në “Sydney State Theatre”.

Related posts

Kim Kardashian feston ditëlindjen e 41-të, familjarët e urojnë me fotografi të vjetra

Admin

“Mbarova mbas teje”/ Fifi i këndon Granitit, banorët brohorasin

Admin

Wanda Nara pranon se ka tradhtuar në të kaluarën

Admin

Ekipi i Dua Lipës do të ndihmojë në përzgjedhjen e këngëtarit për të përfaqësuar Mbretërinë e Bashkuar në “Eurovision 2022”

Admin

“Familjen time e ruaj vetë nga bushtrat” – Wanda ribashkohet me Icardin

Admin

Arbenita Ismajli duket në formë të mrekullueshme në pozat e reja e veshur në të zeza

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com