21.4 C
Los Angeles
August 10, 2022
DailyNews – MK
Kronika

Gjuajtje me armë zjarri në Çairçanë

Disa çaste pas mesnate në Çair të Shkupit janë dëgjuar të shtëna me armë, informon Zhurnal.

Incidenti ka ndodhur në Çairçanjë përballë super marketit “Harbin”. Policia menjëherë doli në vendngjarje.

Për më tepër detaje policia do të njoftojë gjatë ditës.//Zhurnal.mk

Related posts

Gjendet i vdekur një person në Zveçan – në veturë iu gjet një letër lamtumirëse

admin

Manipuloi me dokumente dhe përfitoi tender me vlerë 47 mijë euro, arrestohet gjilanasi

admin

Lidhet me litarë skaj rrugës, ia grabisin në qese najloni me para

admin