23.8 C
Skopje, NM
27/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Gjiko emocionon Elitën me veprimin e fundit

Moderatorja e njohur shqiptare, Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë ndër çiftet më të komentuara në estradë.

Lidhja e tyre e fshehtë, zyrtarizimi, martesa dhe detaje të tjera si këto ishin disa nga arsyet dhe tani dyshja vazhdojnë të komentohen për gjëra të tjera.

Gjiko dhe Elita janë prindër të një djali dhe po presin që të vijë në jetë edhe vajza e tyre e vogël. Deri atëherë Gjiko po tregohet një baba dhe bashkëshort tejet i përkushtuar.

Ai ka marrë iniciativë ta pastroj djalin e tij Zërin dhe Elitën ky gjest e ka emocionuar.

“Babai më i mirë ndonjëherë”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos në Instagram.

View this post on Instagram

@gjikotheflyboy 👫

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

Related posts

“Më kanë kërcënuar”, Melinda Ademi rrëfen vështirësitë në fillimet e karrierës

Admin

Rita Ora poston foto duke qarë, tregon arsyen pse u emocionua aq shumë

Admin

“Në mënyrën time”, Oriola do t’iu lë pa gjumë me pozën që ka marrë sonte

Admin

Fifi shkëlqen me fustan të kuq, publikon tri foto unike

Admin

Rina Balaj vazhdon me imazhe atraktive në të brendshme

Admin

Dhurata Dora dhe Noizy arrijnë më shumë se 4 milionë klikime me “Mi Amor”

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More