14.7 C
Los Angeles
May 23, 2022
DailyNews – MK
Kronika

Gjendet pa shenja jete një person në Prizren

Një person është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Prizren.

“Është raportuar se viktima mashkull kosovar i cili kishte qenë duke jetuar i vetëm në shtëpi, nga të afërmit e tij ishte gjetur pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante të policisë dhe ekipi mjekësor, ku nga mjeku është konstatuar vdekja e viktimës”, thuhet në raportin e policisë.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion, rasti vazhdon të hetohet. 

Related posts

Vet-aksident në Duhël të Suharekës

admin

Vdes një person në Prishtinë, policia e cilëson rastin si vdekje të dyshimtë

admin

Arrestohet një person në Mitrovicë, bashkëjetoi me të miturën

admin