17 C
Los Angeles
October 3, 2022
DailyNews – MK
Kronika

Gjendet kokainë, arrestohet një person nga Ohri

MPB-ja informon se dje në orën 18:50 në Ohër, nëpunës të policisë nga SPB Ohër e kanë privuar H.B (23) nga fshati Kosel i Ohrit.

“Gjatë bastisjes në shtëpinë e tij, të kryer me urdhër të gjykatës, nëpunësit e policisë kanë gjetur dhe sekuestruar kokainë”, kumtojnë nga policia.

Ai është arrestuar në Stacionin e Policisë dhe pas dokumentimit të plotë të rastit kundër tij do të bëhet kallëzim përkatës.

Related posts

MPB arreston dy persona të cilët kanë vjedhur në Çair të Shkupit

admin

Vdes një person në një banesë në Prishtinë

admin

Transportonin 40 kg lëndë narkotike, arrestohen 3 shtetas në rrugën Shkodër-Lezhë

admin