11.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Gigi Hadid publikon fotografi nga shtatzënia që nuk i kemi parë

Modelja zbuloi disa momente të papara më parë nga shtatzënia e saj.

Ditën e djeshme në mëngjes publikoi fotografitë në profilin e saj zyrtar në Instagram.

25-vjeçare tregoi barkun e saj në tremujorin e tretë nga gushti i vitit 2020. Gigi kishte veshur një palë bikini ndërsa zhytej në rrezet e diellit.

Ajo dukej sikur do të lindte nga çasti në çast me barkun e rrumbullakosur. Gigi ndau edhe imazhe tjera nga dhoma e vajzës në kohën kur ishte në muajt e fundit të shtatzënisë.

Një foto tjetër që modelja publikoi ku kishte veshur një këmishë të bardhë me butona, duke shfaqur disa dizajne të vijave të zeza teksa e mbante dorën në barkun e fryrë.

Pastaj, ajo postoi një foto të pjesës së poshtme të trupit të vajzës së saj Khai. Supermodelja mirëpriti vajzën e saj, aktualisht me 21 shtator.

Ajo ka fëmijën e saj me partnerin Zayn Malik, me të cilin filloi të takohej në vitin 2015.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com