33.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Georgina Rodriguez pozon nga Bugatti 2.2 milionë dollarësh i Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez shfaqet plot stil pranë Bugattit 2.2 milion dollarësh.

Georgina Rodriguez po vazhdon me pozat provokuese të cilat më pas i publikon në rrjete sociale.

Në një prej fotografive që po bën nam ajo u shfaq me plot stil nga Bugatti 2.2 milion dollarësh i Cristiano Ronaldos.

Kjo nuk është hera e parë që Georgina e ka rrëmbyer vëmendjen e publikut, fansave të saj e edhe atyre të Ronaldos.

Çifti shpesh publikon pamje nga pushimet luksoze.

Related posts

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

Admin

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

Admin

Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Admin

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

Admin

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

Admin

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More