11.8 C
Skopje, NM
27/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

George Clooney thotë se po merret me lavanderi dhe përgatitje ushqimi këto ditë

George po merret me larje e hekuroshje të rrobave si dhe me ushqim këto ditë.

George Clooney është paraqitur në një nga kopertinat e numrit të parë të revistës “W Magazine” të vitit 2021, vëllimi 1, “Performancat më të mira”, që nderon aktorët, të cilët u shfaqën me shfaqje të shkëlqyera gjatë vitit të kaluar, shkruan CNN.

Clooney u njoh për filmin e tij, “The Midnight Sky”, për një apokalips global.

“Kur ndodhi COVID-19, filmi, i cili flet për një apokalips global, u bë i rëndësishëm në një mënyrë të re. Fillimisht, rrëfimi ishte për keqardhjen dhe kërkimin e shpengimit,” i tha ai revistës për filmin në të cilin ai bëri regjinë dhe gjithashtu aktron.

“Por ndërsa pandemia pushtoi, filmi u bë për paaftësinë tonë për të qenë në shtëpi dhe për të përqafuar njerëzit që duam”, shtoi ai.

Clooney gjithashtu diskutoi për hobet e tij të reja gjatë pandemisë.

“Unë do të të tregoj atë që kam bërë si një hobi: dy ose tre lavanderi në ditë, pjata gjatë gjithë ditës, sepse këta fëmijë janë llupsa”, qeshi aktori.

“Me sa duket, ju duhet të lani fëmijët tuaj çdo herë në një kohë. Unë i kam prerë flokët djalit tim dhe unë kam prerë flokët e mia, gjithashtu, por unë nuk kam prerë flokët e vajzës sime. Do të isha në telashe nëse do e bëja. Vajza ime duket e mrekullueshme, flokët e saj janë shumë të gjata. Nëse i heq flokët djalit tim, ai do të rritet prej tyre”, deklaron George.

“Por gruaja ime do të më vriste nëse do të prekja flokët e vajzës sime”, tha ai.

Related posts

Bebe Rexha shkëlqen në paraqitjen e radhës, shëtitë rrugëve e veshur me shumë stil

Admin

Aktori i filmit “Rust” thotë se e ndjente se shesh xhirimi ishte kërcënues për jetën përpara se të ndodhte incidentit fatal

Admin

Fifi bën një tjetër rrëfim personal: Për tre muaj shtova 25 kilogram

Admin

Krejt papritur, Arditi i rrëmben një puthje në buzë Beniadës

Admin

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Admin

I përfshirë në krizën mes Icardit dhe Wanda Naras – Eros Ramazzotti thyen heshtjen teksa flet për raportin me gruan e futbollistit

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com