28.8 C
Skopje, NM
16/09/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Genta Ismajli publikoi fotografi pranë partnerit.

Genta Ismajli dhe i dashuri i saj, Huseyin Usta po e shijojnë në maksimum lidhjen e dashurisë.

Çiftin i shohim shumë shpesh teksa udhëtojnë në destinacione të ndryshme, ndërsa nuk i harrojnë fansat për t’i azhurnuar me fotografi të reja.

Në fotografitë e fundit, Genta dhe Usta shfaqen të veshur me veshje sportive, teksa po qëndronin pranë njëri-tjetrit.

Dyshja kanë udhëtuar së fundi në Alpet zvicerante, teksa po shijojnë bukuritë e atij vendi.

Genta muaj më parë është përfolur për një shtatzëni të mundshme, por një gjë të tillë ende nuk e ka konfirmuar.

Related posts

Shtëpia e Bardhë e fton reperen Nicki Minaj në takim pas deklaratave skandaloze për vaksinën anti-COVID?

Admin

Dafina Zeqiri nominohet për çmimin e rëndësishëm të eksportit muzikor nga Qeveria Suedeze

Admin

Fansat e pyesin se a i mungojnë turshitë dhe ajvari i vendit të saj, Bebe Rexha thotë se kujdeset që edhe në Los Angeles t’i ketë këto produkte

Admin

Gjon Muharremaj me një tjetër sukses, impresionon publikun në “The Voice All Stars France” dhe të pesta karriget kthehen për të

Admin

Reagon kuzhinieri i Met Gala pas postimit të Keke Palmer

Admin

Dukagjin Lipa publikon fotografi nga takimi me Vjosa Osmanin në presidencë: Një vizitë e veçantë me një zonjë shumë të veçantë

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com