13 C
Los Angeles
December 3, 2021
DailyNews – MK
Maqedoni

Gazmend Ukalli me të fejuarën Albina Beluli festuan ditëlindjen në Stamboll, nuk u kthyen të gjallë

Shkup, 23 nëntor – 27 vjeçari Gazmend Ukalli nga Kërçova dhe e fejuara e tij 23 vjeçare Albina Beluli nga Tetova janë dy nga viktimat që mëngjesin e sotëm humbën jetën në tragjedinë në Struma të Bullgarisë, informon Zhurnal.

Gazmendi ka punuar në kabinetin e kryetarit të komunës së Kërçovës, ndërsa në Stamboll kishin shkuar të festojë ditëlindjen e tij të 27të.

Ukalli ka qenë anëtar i këshillit rinor të komunës së Kërçovës nga viti 2015.//Zhurnal.mk

Related posts

Dimitrov – Rojten: Pa fillim të negociatave, politika e zgjerimit e humbë fuqinë e saj transormuese

admin

Dimitrov – Gir: Ndryshimet klimatike nuk i prekin të gjithë dhe na obligojnë njësoj

admin

Të shpëtuarit nga aksidenti tragjik janë në gjendje stabile

admin