2.8 C
Skopje, NM
26/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Gazetari francez jep lajmin e keq për Mbappen

Gazetari i mediumit francez Telefoot, Julien Maynard, ka thënë se Kylian Mbappe do të startojë nga banka rezervë ndaj Manchester Cityt.

Me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet ndeshja mes Manchester City dhe Paris Saint-Germain në kuadër të ndeshjes së dytë gjysëmfinale në Ligën e Kampionëve.

Megjithatë, në këtë ndeshej pritet që skuadra e drejtuar nga Mauricio Pochettino të fillojë pa Mbappen.

Francezi është lënduar në ndeshjen e parë mes dy skuadrave dhe akoma nuk është 100 për qind i gatshëm për të filluar nga minuta e parë.

Julian Draxler ose Mauro Icardi do të zëvendësojë 22 vjeçarin.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com