10.8 C
Skopje, NM
15/06/2021
DailyNews.mk
VIP YJET

Gashi nënshkruan kontratë me “Sony Music”

Gashi ka nënshkruar kontratë me “Sony Music”.

Reperi i njohur shqiptar, me famë botërore, Gashi, është shumë i dashur për publikun.

Me projektet e tij muzikore dhe jo vetëm ka arritur të bëjë për vete shumë fansa sidomos shqiptarë.

Kjo vihet më së shumti re nga numri i ndjekësve dhe komenteve që pranon në Instagram.

Edhe Gashi është aktiv në këtë rrjet social ku me ta ndan imazhe të ndryshme. Së fundmi i ka njoftuar fansat se ka nënshkruar kontratë me “Sony Music”.

“Sapo nënshkruajta kontratë me RCA. Jam shumë i lumtur”, ka shkruar Gashi pranë postimit.

Related posts

Dua Lipa dhe Awrad Hadid festojnë dy vjetorin e lidhjes

Lea Musliju

Granit Xhaka prezanton ndryshimin e ri të flokëve dhe reagimi i Leonitës është epik

Lea Musliju

Prezantuesi i njohur televiziv pretendon të shesë rezidencën e tij pasi aludohet se brenda saj ka fantazma

Lea Musliju

A e keni ditur se politikani i njohur kosovar është vëllai i Albërie Hadërgjonaj?

Lea Musliju

Rita Ora merr gjithë vëmendjen derisa del për shëtitje me veshje sportive në Los Angeles

Lea Musliju

Jennifer Lopez dhe Ben Affleck ribashkohen në Los Angeles pasi këngëtarja u kthye nga Miami

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More