24 C
Los Angeles
November 27, 2021
DailyNews – MK
Maqedoni

Ganiu mirëpret në komunë fëmijët nga kopshti “Borëbardha”

Shkup, 16 nëntor – Fëmijët nga kopshti “Borëbardha” sot vizituan kryetarin e komunës së Çairit, Visar Ganiu.

Kryetari Ganiu i ka njoftuar fëmijët nga afër për punën që ai kryen si kryetar komune.

Ai falenderoi gjithashtu edhe edukatoret për vizitën e sotme dhe mesazhi i tij ishte se fëmijët janë ardhmëria dhe e njejta meriton më të mirën.

Dyert e komunës do të jenë gjithmonë të hapura për fëmijët, porositi Ganiu./Zhurnal.mk

https://www.facebook.com/VisarGaniu.Cair/posts/2956480431347272

Related posts

Moraçanin: Ne nuk do të insistojmë për dorëheqjen e Zaevit, nuk ka nevojë për zgjedhje

admin

LSDM pret konstruktivitet nga opozita, pa obstruksione, për miratim të Buxhetit

admin

ASH: Thirrje deputetëve të minorancës, ta çlirojmë vendin nga krimi

admin