9.8 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

“Future Nostagia” nga Dua Lipa arrin shifrën prej 3 miliardë klikimesh

Dua Lipa tregon se është mjaft e lumtur me arritjen e albumit të ri.

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka lansuar këtë vit albumin e saj “Future Nostalgia”.

Ajo hyri ditën e sotme në Instagram për t`i uruar të gjithë fansat e saj se së bashku se ata kanë arritur shifrën prej 3 miliardë klikimesh për këtë album këtë vit.

Teksa u shpreh se ky album i ka ndryshuar jetën asaj në mënyra të ndryshme dhe është aq e lumtur që edhe fansat e saj ndjejnë të njëjtën gjë.

“Sapo kuptova se kemi arritur mbi 3 miliardë transmetime në “Future |Nostalgia” në vitin 2020!”, tha Dua.
“Ky album ka ndryshuar jetën time në shumë mënyra dhe jam shumë i lumtur që edhe ju ndjeheni sikur un”, shtoi ajo.

Related posts

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

Mirsa Kërçeli publikon këngën e “Haver”

Admin

Arta Nitaj vjen me poza të reja joshëse para pasqyrës, thekson format në veshjen plot stil

Admin

“Cold Heart” e Dua Lipës dhe Elton John renditet e para në Britani të Madhe

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com