2.8 C
Skopje, NM
24/09/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Cadiz

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Real Madrid – Cadiz.

‘Mbretërit’ luajnë si nikoqirë të Cadiz, në kuadër të La Liga.

Real Madrid kërkon tri pikët që në letër duken të lehta, në përballjen ndaj Cadiz.

Ndeshja mes Realit dhe Cadizit do të zhvillohet me fillim nga ora 18:30.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Real:

Cadiz:

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com