1.8 C
Skopje, NM
25/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Formacionet zyrtare: Man City – Aston Villa

Aston Villa, pas një pauze të shkurtër si pasojë e shpërthimit të COVID-19 në kampin e tyre, do të kthehet të luajë futboll përsëri.

Manchester City do ta presë skuadrën e udhëhequr nga Dean Smith dhe do të mundohet ta fitojë ndeshjen.

Më poshtë janë të paraqitura formacionet zyrtare:

Aston Villa: Martinez; Cash, Konsa, Mings, Targett; Douglas Luiz, McGinn, Traore, Barkley; Grealish, Watkins;

Manchester City: Ederson, Walker, Dias, Stones, Cancelo, Rodrigo, Gundogan, De Bruyne, Bernardo, Foden, Sterling.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com