2.8 C
Skopje, NM
25/10/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Formacionet zyrtare: Barcelona – Granada

Barcelona është nikoqir i Granadas, ndeshje e vlefshme për xhiron e 33-të në La Liga.

Katalunasit kërkojnë vetëm fitore që të marrin kreun e La Liga-s.

Ndërkohë, Granada gjithashtu do synojë të bëjë befasinë me shpresën të përfundojë në top shtatë.

Formacionet zyrtare:

Barcelona: Ter Stegen; Pique, Umtiti, Mingueza; Roberto, Alba, De Jong, Moriba, Busquets; Messi, Griezmann.

Granada: Aaron; Nehuen, German, Diaz; Foluquier, Yangel, Brice, Quini; Suarez, Machis, Soldado.

Ndeshja zhvillohet në “Camp Nou” dhe nis në ora 21:00.

Related posts

Marotta: Pogba ka sjellë përfitimin më të madh që ka parë ndonjëherë futbolli

Admin

Megjithatë, Deschamps do vazhdojë në krye të Francës

Admin

ZYRTARE: Nuno Espirito Santo emërohet menaxher i Tottenhamit

Admin

Henbollistja Donita Lajqi: Jam shumë e lumtur ta përfaqësoj Kosovën

Admin

Vazhdojnë me përgatitjet intensive para grave evropiane

Admin

Unitedi dhe Dortmundi kanë marrëveshje për Sanchon, pas ekzaminimeve mjekësore do të nënshkruajë kontratë pesëvjeçare

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com