10.8 C
Skopje, NM
15/06/2021
DailyNews.mk
Sport-al

Formacionet zyrtare: Ballkani – Arbëria

Ballkani i bën ‘konak’ Arbërisë, sfidë e vlefshme për xhiron e 33-të në Superligën e Kosovës.

Dy skuadrat kërkojnë pikët e plota edhe pse kanë objektiva të ndryshëm.

Ballkani vazhdon të mbetet në garë për titull, derisa Arbëria synon të sigurojë mbijetesën.

Formacionet zyrtare:

Ballkani: Ljuljanovic; Miftaraj, Gripshi, Korenica, Shala, Krasniqi, Kuc, Bytyqi, Jashanica, Baftiu, Zeka

Arbëria: Thaqi; Pira, Ibrahimi, Arrabal, Avdulli; Zabergja, Bruqi, Bahtiri; Kryeziu, Marcelei, Llugiqi

Ndeshja nis në ora 15:00.

Related posts

Një tifoz në gjendje të rëndë, ra nga ulëset e stadiumit gjatë ndeshjes Angli – Kroaci

Lea Musliju

Kryendeshja e ditës së sotme, Spanjë – Suedi

Lea Musliju

Poloni – Sllovaki, ndeshja tjetër që zhvillohet sot

Lea Musliju

Mbyllet baras pjesa e parë mes Austrisë dhe Maqedonisë së Veriut

Lea Musliju

Pandev bëhet golashënuesi i dytë më i vjetër në histori të Kampionatit Evropian

Lea Musliju

Gabim në mbrojtje nga Austria, përfiton Pandev dhe barazon rezultatin

Lea Musliju

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More