23.8 C
Skopje, NM
19/09/2021
DailyNews.mk
Bota

Flet doktori i Trump: Presidenti është gati t’i kthehet angazhimeve publike

Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump ka përfunduar trajtimin e tij me ilaçe për COVID-19 dhe mund të rikthehet në angazhimet publike këtë fundjavë.

Kjo është deklarata e thënë nga doktori i tij.

Doktor Sean Conley tha se presidenti Trump u përgjigj ‘ekstremisht mirë’ ndaj mjekimit dhe ka ndenjur në gjendje të qëndrueshme.

Presidenti Trump, më herët ka thënë se të premten do të zhvillojë një tjetër test për koronavirusin, duke shpresuar që ta kalojë të gjithë këtë në fundjavë.

Për sa i përket debatit me demokratin Joe Biden, Trump tha se nuk do të humbte kohë në debate virtuale , duke lënë të kuptohet që Trump tashmë është gati për angazhimet publike.

Related posts

E rëndë: 15-vjeçari vret prindërit dhe motrën e vogël, më pas poston fotot në rrjetet sociale

Admin

Shpërthime në Afganistan/ Të paktën 2 të vdekur, mbi 19 të plagosur

Admin

Shtëpia e Bardhë reagon pasi Franca tërheq ambasadorët

Admin

Merkeli më e preferuar se Macroni për të drejtuar Evropën

Admin

Protesta kundër izolimit në Australi, mijëra njerëz përplasen me policinë

Admin

Sistemi i navigimit satelitor BDS u shërben mbi 2 miliardë përdoruesve globalë

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com