22.4 C
Los Angeles
November 30, 2021
DailyNews – MK
Showbiz

Fjolla Morina i organizon një festë luksoze për ditëlindjen e parë edhe qenit të saj

Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina, është mjaft aktive dhe ndan me fansat imazhe e video të ndryshme.

Ajo ditën e sotme (e mërkurë) tregon se ka organizuar një festë për ditëlindjen e parë të qenushit të saj të quajtur, Bobby.

Artistja madje i ka bërë një kremte luksoze me balona të bardhë e të kaltër, në të cilën po ashtu nuk ka munguar edhe një tortë e veçantë.

Fjolla Morina (Foto: Instagram)

“Urime ditëlindjen. Bobby, djali im”, kanë qenë fjalët që ka shkruar përkrah postimit.

Këngëtarja ka shpërndarë edhe një moment përkrah tij duke e mbajtur në krah me një palë pantallona të bardhë e triko rozë.

Fjolla Morina (Foto: Instagram)

Postimi ka marrë reagime të shumta nga miqtë edhe ndjekësit që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

Fjolla pak më parë është liruar nga paraburgimi, gjersa tani po shijon jetën me familjen e vajzat. 

Related posts

Alvisa merr vendimin drastik: Bruno je shumë i lëkundur, nuk dal më me ty

admin

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Usta i drejtohet Gentës me dedikim romantik: Je ngjyra më e bukur në këtë jetë

admin

Në një bisedë me Arjolën, Fifi flet për dashurinë jashtë BBV: Nuk mundem me qenë me të, por unë e dua

admin