13 C
Los Angeles
December 3, 2021
DailyNews – MK
Showbiz

Fjolla Krasniqi sjell këngën e re “Vrastarë”

Fjolla Krasniqi është rikthyer me këngë të re pas një kohe të gjatë.

Artistja e mirënjohur shqiptare ka publikuar sot (e hënë) projektin e ri muzikor të titulluar “Vrastarë”.

Këngëtarja vjen me paraqitje atraktive edhe në video duke qenë se i mungoi skenës për një periudhë.

Fjolla Krasniqi (Foto: Instagram)

Tekti dhe muzika është realizuar nga i ati i saj, artisti i njohur, Naim Krasniqi.

Producimi po ashtu u bë nga i njëjti në bashkëpunim me Polifonia AV.

Ky projekt tashmë i kompletuar gjendet në platformën YouTube, në kanalin e PolifoniaAV.

Fjolla kishte bërë një tërheqje nga muzika për shkak të angazhimeve të tjera në jetë personale.

Related posts

Jetoi 9 vite me Bojken Lakon, Semi zbulon gabimin që nuk do të donte ta përsëriste me kurrë

admin

Melinda shfaqet në poza mahnitëse, vishet kuq e zi dhe bën shqiponjën për festën e 28 nëntorit

admin

Martohet Paris Hilton

admin