30.8 C
Skopje, NM
25/07/2021
DailyNews.mk
Showbiz

Fifi ka pranuar një dhuratë të këndshme.

Fifi ka bërë të gjithë fansat kureshtar me fotografinë e fundit që e postoi në InstaStory, shkruan lajmi.net.

Në atë imazh, këngëtarja shfaqet me një buqetë trëndafila të kuq në duar, por nuk zbuloi se kush ia dhuroi.

“Ndihem speciale”, është mbishkrimi që Fifi ia la fotos, duke bërë të dyshohet se ka të reja në jetën private të saj.

Sa i përket anës profesionale, këngëtarja gjatë kësaj kohe ka qenë duke punuar për projektin e ri. Ajo nesër (e premte) do ta publikojë duetin “Përjetësi” me Ermal Fejzullahun.

View this post on Instagram

#perjetesi 09.10.2020 ❤️ @ermal.fejzullahu

A post shared by FIFI (@fifi.official.fr) on

Related posts

Wanda Icardi vë në fokus linjat trupore me bikinit e kuqe

Admin

Bella Hadid shkëlqen me figurën e saj të tonifikuar në rroba-banje

Admin

Adele konfirmon romancën e re me Rich Paul teksa u panë në një takim romantik

Admin

Beatrix Ramosaj thekson këmbët me veshjen e shkurtër

Admin

Bebe Rexha e shqetësuar për përmbytjet dhe ndryshimet klimatike: Nëse nuk e besoni që kjo po ndodh, atëherë jeni idiot

Admin

Adriana Lima pozon krejtësisht e zhveshur nën dritën e hënës

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More