12.3 C
Skopje, NM
17/10/2021
DailyNews.mk
Showbiz

“Fenty” i Rihannas drejtë mbylljes

Pas dy viteve punë, Rihanna ka marrë një vendim.

Ajo ka vendosur të ndërpreje punën e saj me markën e njohur “Fenty”.

Linja e të brendshmeve “Savage X Fenty” do të vazhdojë, ashtu si linjat e kozmetikës “Fenty Beauty” dhe “Fenty Skin”.

Analistët e modës thonë se megjithëse Rihanna ka një grup të madh të fansave, çmimet e brendit “Fenty” ishin shumë të larta për shumicën e tyre.

Lëvizjet e Rihannas në botën e modës kanë ardhur nga zhvillimi i karrierës së saj muzikore.

Dikur e njohur për nxjerrjen e një albumi në vit, tani ajo nuk ka publikuar një të tillë që nga viti 2016, kur nxori ne treg albumin “Anti”.

Rikujtojmë se, fansat vazhdimisht i japin një presion këngëtares të publikoi albumin.

Related posts

“Çfarë thonë sondazhet”, Ana Kabashi mahnit me dukjen në pozat e reja

Admin

Stresi publikon projektin e ri “A t’ka marr malli”

Admin

Dita e zgjedhjeve, si u dukën bashkëshortet e politikanëve gjatë votimit

Admin

Miley Cyrus falënderon për mbështetjen besnike dhe paralajmëron epokën e re të punës në letrën dedikuar fansave

Admin

Linda Halimi vazhdon të tregojë të pasmet në fotografi pas ndërhyrjes së kryer në vithe

Admin

Jeff Bezos dhe e dashura e tij shkëmbejnë puthje pasionante në mes të rrugës në New York

Admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com