24 C
Los Angeles
November 27, 2021
DailyNews – MK
Sport

Fatos Beqiraj nuk ndalet, shënon për Malin e Zi ndaj Turqisë

Pjesa e parë midis Malit të Zi dhe Turqisë u mbyll me rezultat të barabartë 1-1.

Mali i Zi ka kaluar e para në epërsi ndaj Turqisë, në kuadër të kualifikimeve për në Botërorin që do të mbahet në Katar.

Shqiptari pranoi një top në zonë dhe me një goditje të saktë shënoi për 1-0.

Por turqit barazuan me Kerem Akturkoglu në minutën e 22-të të takimit.

Fitorja është rezultati i vetëm që i mban turqit në luftë për vendin e parë ose të dytë.

Related posts

Zbulohet buxheti i vogël i transferimeve të Barcelonës për afatin e janarit

admin

Curry thyen rekord dhe futet në histori të NBA

admin

Billy Gilmour to Rangers? Steven Gerrard insists ‘no contact’ with Frank Lampard over Chelsea starlet

Lea Musliju