29.7 C
Los Angeles
August 10, 2022
DailyNews – MK
VIP YJET

Fansi i reperit shqiptar mbulon këmbën duke gdhendur portretin e tij

Një fans e la pa fjalë reperin shqiptarë.

Gashi është artist shqiptar me famë botërore, i cili numëron shumë hite në karrierën e tij si reper.

Ai ka fansa nga e mbarë bota, të cilët në mënyra të ndryshme ia shprehin atij dashurinë që kanë për të.

Së fundi, një prej tyre kishte bërë tatuazh portretin e Gashit në këmbë, e për këtë reperi u shpreh i emocionuar.

“Vetëm fansi i vërtetë”, ka shkruar Gashi sipër imazhit.

Ndryshe, një prej hiteve të tij më të suksesshme të këtij viti është “Mama”, këngë kjo e shoqëruar edhe me videoklip.

Related posts

Dua Lipa dhe Bebe Rexha dy artistet shqiptare ndër më të dëgjuarat në Spotify

admin

Dafina shfaqet joshëse duke ulur pantallonat para pasqyrës

admin

“Eurovision” ndryshon vendimin për këngët garuese të këtij viti

admin