22 C
Los Angeles
November 28, 2021
DailyNews – MK
Ekonomi

Euroja mbetet afër 1.13 dollarë

Kursi i euros sot mbeti relativisht stabil, duke mbetur afër pragut prej 1.13 dollarë, njoftuan publikimet financiare gjermane.

Në tregtinë ndër bankare në Frankfurt sot në mëngjes valuta evropiane ka ndryshuar për 1.1315 dollarë.

Banka qendrore evropiane dje ka caktuar normë referente të euros prej 1.1316 dollarë.

Related posts

Gazprom fillon t’i mbush deponitë për gaz në Evropë

admin

Termocentralin e parë bërthamor që ftohet me natrium do ta ndërtojë Bill Gates

admin

Maqedonia e Veriut dhe Polonia do t’i inkurajojnë investimet nga të dyja palët

admin