19.8 C
Skopje, NM
21/06/2021
DailyNews.mk
Rajoni

Etem Arifi dërgohet në burg

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Etem Arifi, është dërguar në vuajtje të dënimit në Qendrën Korrektuese të Lipjanit.

Ai është dënuar me vendim të formës së prerë për veprën penale ‘mashtrim me subvencione’.

Lajmin për “DailyNews.mk” e kanë konfirmuar nga Zyra e Informimit në Shërbimin Korrektues të Kosovës.

Related posts

Kosova i ndalon hyrjen ministrit të Rinisë dhe Sporteve të Serbisë

NEFAIL EMINI

Abazoviç i përgjigjet Beogradit: Mali i Zi është shtet i pavarur dhe vendos vet për fatin e tij

NEFAIL EMINI

Ivca Daçiç sulmon Aleksa Beçiçin, shkak është njohja e pavarësisë së Kosovës

NEFAIL EMINI

Kurti këtë javë udhëton në Francë, takohet me presidentin francez Emmanuel Macron

NEFAIL EMINI

Josep Borell i njofton ministrat e Jashtëm Evropianë rreth dialogut Kosovë-Serbi

NEFAIL EMINI

Miroslav Lajçak flet nga Vjena për dialogun: S’ka arsye për pesimizëm

NEFAIL EMINI

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More